Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast

poslani.png


dms-banner-var2.png

 

Aktuality z médií

  • Vědci zjistili jak prodloužit životnost kloubních náhrad

    24.5.2016

    24.05.2016 - ozdravotnictvi.cz / Umělé klouby by mohly vydržet déle než nyní, kdy jejich průměrná životnost v Evropě mírně přesahuje deset let. Měl by k tomu přispět objev vědců z Ústavu makromolekulární chemie Akademie věd ČR, kteří pomocí ionizovaného záření upravují strukturu materiálu, z nichž se kloubní náhrady vyrábějí, a tím zvyšují jeho odolnost a trvanlivost. Dnes to sdělila mluvčí Technologické agentury ČR (TAČR) Ivana Drábková.

  • Expozice Ústavu experimentální medicíny přilákala na Veletrhu vědy stovky návštěvníků modelem mozku a dalšími exponáty

    23.5.2016

    23.05.2016 - pharmnews.cz, Autor: tz / Na výstavišti v pražských Letňanech se v rámci Veletrhu vědy návštěvníci seznámili s prací vědců z Ústavu experimentální medicíny AV ČR. Ti, mimo jiné, představili jedinečný rozkládací exponát mozku, který umožňuje prostřednictvím jednotlivých řezů odhalit jeho fungování a skladbu, či výzkumný projekt CITI-SENSE monitorující kvalitu vzduchu v českých aglomeracích.

Archív

Projekt Dárcovská DMS

dms.jpg


Jak pomoci? Jednoduše.
 
Máte dvě možnosti :  Zašlete DMS nebo zvolte DMS Roční podpora
 
Podpořte naše motto: „My musíme, chceme budeme léčit nevyléčitelně nemocné“
 
Pošlete na telefonní číslo: 87 777 DMS ve tvaru DMS BUNECNATERAPIE
Cena: Cena jedné DMS je 30 Kč, v současnosti obdržíme  28,50 Kč.
nebo zvolíte DMS Roční podpora a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROK BUNECNATERAPIE
na telefonní číslo 87 777.
 
Cena DMS Roční podpory je 12 x 30 Kč, my obdržíme 12 x 28,50 Kč. K platbám dochází pravidelně, a to vždy jednou za 30 dní od zaslání první dárcovské SMS na náš projekt. Děkujeme.